O Firmie

Komfortowy gabinet – jak zaaranżować wnękę okienną?

TO JUŻ 24 LATA

Często wracamy myślami do naszych pierwszych Klientów , żaluzje wożone tramwajem , narzędzia w plecaku , drabina pod pachę. Nie było bogato , ale już wtedy przyświecały nam 2 dewizy : słownie i terminowo . Do dziś trzymamy się tych zasad , to właśnie na nich zbudowaliśmy sukces naszej firmy. Powstała dla Klientów i wciąż niezmiennie dla Klientów działa.

Dziś możemy się chwalić – ponad 15 tysięcy realizacji zarówno w mieszkaniach jak i instytucjach , statystycznie w co 11 łódzkim domu działają nasze osłony. Spytaj Znajomych – na pewno ktoś z nich był już naszym Klientem. Szybko się dowiesz że naszym wyróżnikiem jest właśnie słowność , terminowość oraz jakość.

ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEGO SALONU SPRZEDAŻY PRZY ULICY KOPERNIKA 53a W ŁODZI.

Od początku bardzo ważny był dla nas komfort wyboru. Mimo rynkowej tendencji do cięcia kosztów , my się im oparliśmy , posiadamy chyba największą ekspozycję w Łodzi , wciąż ją aktualizujemy i unowocześniamy, odwiedź nasz salon przy ul. Kopernika 53A. Wychodzimy z założenia że ekspozycja musi być duża , a każdą naszą osłonę po prostu trzeba zobaczyć , dotknąć i wypróbować. W ofercie posiadamy pełny wachlarz osłon okiennych , podejmujemy się wszystkich wyzwań , bardzo nie lubimy określenia że się nie da . Sprawdź co mamy do zaproponowania dla Twoich okien……