Instagram
Facebook
Świat rolet i żaluzji

Markizy

Markizy zewnętrze to świetny pomysł na uczynienie z balkonu i tarasu, dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej w naszym domu czy mieszkaniu. Dzięki nim możliwe jest ukrycie się przed silnymi promieniami słonecznymi . Są one doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu w obrębie swojego miejsca zamieszkania.


Rodzaje markiz


W naszej ofercie dostępne są 3 rodzaje markiz: tarasowe, balkonowe oraz boczne. Spośród wszystkich możliwy jest wybór konkretnego modelu, który rozmiarem i użytymi materiałami będzie odpowiadał miejscu jego przeznaczenia. Do niewielkich balkonów polecamy markizę balkonową italia, która wyposażona została w mechanizm zapobiegający składaniu się materiału pod naporem wiatru. W przypadku tarasów proponujemy 3 różne rozwiązania, odpowiadające różnym preferencjom Klientów oraz rozmiarom tarasu.


Element dekoracji


Jak każdy zewnętrzny element domu, tak samo markiza stanowi jego dekorację. Z tego względu musi ona zostać dopasowana do kształtu budynku oraz jego koloru. W naszej ofercie posiadamy najróżniejsze wzory materiałów oraz 5 kolorów konstrukcji. Tym samym, jesteśmy w stanie dopasować ostateczny wygląd produktu do najróżniejszych gustów i upodobań.

Zobacz galerię realizacji
Kontakt

MEDEA ŁÓDŹ
90-553 Łódź
ul. Kopernika 53A


tel./fax (042) 636 15 03
tel./fax (042) 637 69 05